Kahramanmaraş Doğru Clear Logo
Doğru Clear

Koltuk Yıkama

Kahramanmaraş Doğru Clear Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli

 

1- Koltuğunuzu Yıkamadan Önce Mutlaka Koltuk Kumaş Cinsinizi Öğrenin. Yıkama Esnasında Kullanacağınız Malzeme Ve Yıkama Şekliniz Buna Göre Değişim Gösterecektir.

2- Koltuk Yıkama Işlemine Başlamadan Önce Mutlaka Koltuğu Süpürün. Çünkü Koltuk Çok Fazla Toz Tutan Bir Eşyadır.

3- En Iyi Şekilde Koltuk Yıkamak Ve Mükemmel Temizlik Istiyorsanız Iyi Ve Kaliteli Bir Deterjan Kullanın.

4- Koltuk Yıkama Da Iyi Bir Sonuç Almak Istiyorsanız Eski Yöntemlerden Yararlanabilirsiniz. Örneğin Koltuk Yıkama Işlemini Arap Sabunu Ile Yapabilirsiniz.

5- Eğer Koltuk Kumaşının Deri Ise Su Ve Sabun Koltuğa Zarar Verebilir. Bu Nedenle Deri Koltuğa Özel Deterjanlar Kullanın. Yüzeyi Yıkarken Yıpratmamaya Özen Gösterin.

6- Koltuk Yıkama Işlemi Bittikten Sonra Koltuklarda Güzel Bir Koku Kalmasını Istiyorsanız Durulama Suyuna Yumuşatıcı Ekleyebilirsiniz. Koltuk Yıkama Işlemi Uğraştırıcı Bir Işlemdir. Bu Yüzden Koltuk Yıkama Püf Noktaları Işe Yarayacaktır.

 

Koltuk Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Koltuk Yıkama Işlemi Sırasında Kullanılan Bezin Önemi Büyüktür. Çünkü Bez Renk Verebilir Ya Da Koltuk Kumaşına Zarar Verebilir. Ayrıca Koltuk Yıkarken Aman Dikkat Edilmesi Gereken Nokta Işte Aşırı Kimyasal Içeren Deterjan Kullanımıdır. Aşırı Kimyasal Içeren Deterjan Koltukların Rengini Açabilir.PAYLAŞ :